(067) 673 73 54

Сервісне обслуговування меблів нашого виробництва!

Меблева майстерня Седан займається виготовлення, встановленням та сервісним обслуговуванням корпусних меблів, щоб вони прослужили вам довгі роки.

Ми виготовляємо меблі на замовлення, враховуючи усі ваші потреби, вимоги і побажання.   Та через певний час навіть все найдосконаліше втрачає свій первісний вигляд і потребує оновлення. І як у випадку з меблями, з часом ви потребуєте хоча б переставити їх з місця на місце. Та такі експерименти не завжди бувають вдалими.  Меблі з облюбованого місця можуть «не вписатись»  біля протилежної стіни, яка здавалось би ідеально для цього підходить. І виготовлені шафи купе на замовлення під одні вимоги (розміри, колір) не завжди ідеально підійдуть на нове місце чи в іншу кімнату і потребуватимуть значних зусиль, щоб усе стало на своє місце.   І тут наші професіонали зможуть допомогти вам у цьому, і дадуть нове дихання вашим старим меблям. А коли ви вирішили здавалось би просто поміняти місцями кухонні навісні тумби, то виявляється, що пізніше вирівняти фасади не зовсім просто.  Саме у цих випадках необхідна кваліфікована допомога, яку з радістю надасть вам Седан-Сервіс.

Якщо свої меблі Ви замовляли і виготовляли у нас,  то усі наші вироби марковані фірмовими брендованими та гарантійними наліпками, на яких вказується адреса замовника, назва виробу, прізвище майстра та дата встановлення. І  при умові дійсного терміну дії гарантії та наявності гарантійної наліпки на виробі це дає вам можливість безкоштовно скористатись послугою якісного сервісного обслуговування Ваших корпусних меблів.

Якщо Вас цікавить виготовлення меблів на замовлення, а також сервісне обслуговування, то звертайтесь до нас за адресою :

м. Львів, вул. Шевченка, 370а

за тел.. (067) 673 73 54