(067) 673 73 54

Про нас 2

Диплом

 

Ще у 2003 році батьком та сином було засновано приватну меблеву майстерню «Седан». Протягом всього періоду роботи ми йшли та йдемо в ногу з впровадженням нових технологій.

Багаторічний досвід роботи з клієнтами дає нам можливість якісно та оперативно спроектувати і виготовити для Вас меблі з мінімальними затратами Вашого часу.

Мета нашої роботи: надання якісних послуг у процесі виготовлення меблів від першого візиту до сервісного обслуговування.

Ми виготовляємо меблі, які гармонійно впишуться у Ваш інтер’єр, створять затишок у Вашій оселі та будуть надійно виконувати свою практичну функцію.

У 2004 році ми були відзначені нагородою конкурсу «Молодий підприємець року» у номінації Бізнес-початок. На сьогоднішній день ми є власниками торгової марки «Корпусні Меблі».

 

Нагорода

 

Досвідчені спеціалісти нашої фірми завжди в процесі вдосконалення технологій виробництва, адже досвід здобувається з часом та практикою. Використовуючи широкий набір технік виготовлення корпусних меблів ми практично зможемо виконати будь-яке дизайнерське рішення.

 

Робочий процес Седан

 

 

Технологія збірки на шкантах

 

 

Усі без винятку корпусні конструкції збираються на дерев’яні шканти для досягнення жорсткості меблів. Багато хто з виробників не використовує дане з’єднання, а просто скручує меблі шурупами (конфірматами) і таке з’єднання дуже ненадійне та швидко руйнується (в процесі користування металевий шуруп “з’їдає” плиту ДСП), через те, що використання дерев’яних шкантів є як мінімум втричі складнішим та довшим процесом.

 

 

 

Полірування крайок

 

 

Крайки деталей проходять додаткову операцію полірування. Це дає можливість збільшити довговічність корпусу та на довший термін  зберегти естетичні властивості.

 

 

 

Декілька рівнів полицетримачів

 

 

Завдяки фірмовому обладнанню власної розробки ми точно та якісно виконуємо присадочніі операції. Полиці в усіх наших виробах мають як мінімум три рівні регулювання по висоті.

 

 

 

 

 

 

 

Гарантія та сервісне обслуговування

 

 

 

Усі наші клієнти відчули суттєві переваги під час співпраці з нашою фірмою. Про це свідчать такі послуги як – сервісне та гарантійне обслуговування. На усі вироби фірми “Седан” дається гарантія мінімум 2 роки і більше. Ви також можете відчути ці переваги, зробивши у нас замовлення.