(067) 673 73 54

Офісні крісла та стільці

Час диктує свої умови не лише при виборі предметів інтер’єру та елементів декору, а і при виборі меблів. Провідні виробники зараз пропонують різноманітні офісні крісла, дивани для зони відпочинку, стільці для офісів, барні стільці, крісла для кафе та ресторанів. Умовно поділена вся продукція на декілька основних груп: офісні крісла для керівників, крісла для персоналу, крісла та стільці для відвідувачів, крісла для бару та дивани для зон відпочинку.

Зазвичай більшість керівників з дорогими обивковими матеріалами якими є натуральна шкіра високоякісної професійної обробки. Шкіряні крісла для керівників виготовляють в спокійній класичній кольоровій гаммі, якими є шкіра чорного, бежевого, коричневого кольорів.

Крісла для персоналу представлені широким рядом виробів, ергономічними моделями та зручними офісними кріслами. Крісла та стільці для персоналу, як правило, вибирають прості , зручні, функціональні та основне комфортні. Саме персонал є тим основним «серцем» будь-якої компанії, фірми чи організації. Якісним офісним кріслом вважають таке, що при роботі чи перебуванні в ньому працівник почуватиметься комфортно та зручно, відповідно зможе сконцентруватись виключно на роботі. Щоб правильно підібрати крісло потрібно врахувати багато критеріїв але основними з них зріст людини.

Офісне крісло повинно відповідати зросту людини та бути правильно виготовленим з точки зору ергономічності та забезпечувати правильне положення хребта людини під час сидіння. З медичної точки зору це надзвичайно важливо.

Особливо важливим є наявність в офісних кріслах для персоналу наявність підлокітників, оскільки саме вони служать для переймання ваги рук людини і таким чином знімають навантаження з області плечей та хребта. Більшість офісних крісел для персоналу оснащені механізмом «гойдання» та газліфтом за допомогою якого можна легко та швидко відрегулювати потрібну для зручності висоту крісла.

Крісла та стільці для барів та ресторанів , як правило, в інтер’єрах цих закладів є лише доповненням до основної ідеї дизайнера. Вони можуть бути як яскраво виділені так і абсолютно непомітні але завжди це зручні , красиві та приємні елементи в закладах відпочинку. Широка кольорова гамма оббивочних матеріалів дозволяє легко підібрати потрібний колір та розставити акценти в інтер’єрі де і як це потрібно згідно як задуму власника закладу так і проекту дизайнера.