(067) 673 73 54

Індукційні поверхні

Жодна кухня не обходиться без плити – адже це один з її головних атрибутів. На сьогоднішній день асортимент кухонних плит є надзвичайно великим. Сучасна електроплита може бути як “класичної” – з емальованої робочою поверхнею і круглими конфорками, так і склокерамічною. Електроплити зі склокерамічною поверхнею володіють значно більшою теплопровідністю в порівнянні із звичайними плитами.

Індукційна плита є набагато безпечнішою, адже у ній немає відкритого вогню чи розпеченої конфорки. Також така плита включається лише при наявності спеціального посуду. Якщо посуд не має феромагнітних властивостей, стоїть порожній або взагалі відсутній на конфорці, то плита автоматично відключається. Все це знижує ймовірність отримання опіків і виникнення пожежі.

Посуд для індукційної поверхні має бути виготовлений з емальованої сталі або чавуну. Скляний або керамічний посуд на плиті абсолютно не нагріється, а посуд з нержавійки або чавуну – дуже слабо.

Всі моделі оснащені таймером вимикання, захистом від перегріву і стрибків напруги.

Індукційна плита споживає в кілька разів менше електроенергії, ніж звичайна електрична, за рахунок того, що конфорка автоматично підлаштовується під діаметр дна посуду і нагріває тільки необхідну площу. Вона економить не тільки енергію, але й Ваш час. За рахунок великої потужності індукційна плита швидко нагрівається і постійно підтримує необхідну температуру, що значно скорочує час приготування їжі.

Керування індукційною плитою здійснюється за допомогою сенсорних кнопок або плавного регулятора на передній панелі. Також для приготування їжі можна встановити необхідну температуру, потужність і час.

Індукційні плити є практичними у своєму використанні – їжа, що випадково потрапила на склокерамічну поверхню, не пригорає, від такої плити не буває чаду і диму. Всі забруднення можна легко усунути за допомогою вологої ганчірки. Оскільки сама конфорка практично не нагрівається, то навіть при тривалому її включенні, температура в приміщенні не підвищується, що знижує необхідність постійного кондиціонування або провітрювання.

Завдяки сучасному дизайну, індукційна плита – це не тільки незамінна помічниця на кухні, але й також її стильна прикраса.